Mladá Boleslav ve finále, Spartu čeká souboj o třetí místo!

Publikováno 1.7.2017 18:36

V prvním semifinále prestižního turnaje Bohemia Trophy 2017 se utkala domácí Mladá Boleslav proti dobře rozjeté Spartě. V prvních minutách zápasu Boleslav jasně dominovala a sparťané působili velmi zaskočeně. Po úvodních dvou brankách Mladé Boleslavi v první třetině se hra vyrovnala. Druhá třetina nabídla po jedné brance na obou stranách, na straně Boleslavi navyšoval na 3:0 Tomáš Chroust, za Spartu skóroval Jaroslav Jaroš. Třetí třetina byla opravdovým vyvrcholením zápasu. Sparta se díky pětiminutovému vyloučení domácího Tomáše Chrousta dotáhla na rozdíl jediného bodu. Dvoubrankové vedení zařídil v 20. minutě třetí třetiny Jan Řehoř a rozhodl tak o výhře 5:3 nad Spartou. Mladá Boleslav postupuje do finále, Spartu čeká souboj o třetí místo!

Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 5:3

branky: 4. Curney, 7. Ta. Chroust, 30. To. Chroust, 47. Ta. Chroust, 60. Řehoř- 32. Kalaš, 54. Jaroš, 57. Garčar, rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl, vyloučení: 2:0, využití: 0:1, diváci: 390, zásahy brankářů: Rytych 13 - Eckhardt 14, po třetinách: 2:0, 1:1, 2:2

Dále čtěte

2.7.2017 17:01 Zlatá radost Mladé Boleslavi

První ročník turnaje Bohemia Trophy má českého vítěze. Zlato slaví Technology Florbal Mladá Boleslav, který během pěti dnů v domácím prostředí pouze vyhrával. Po trofeji už sahali hráči švédského AIK Innebandy, ale ve strhujícím závěru Boleslav vyrovnala na 5:5 z trestného střílení v čase 59:59, a pak rozhodla v samostatných nájezdech. Bronz patří dalšímu švédskému klubu IBK Dalen.

2.7.2017 13:42 Bitvu o třetí místo vyhrál IBK Dalen

Pohár pro bronzový tým Bohemia Trophy poputuje do Švédska. IBK Dalen v zápase o třetí místo porazil ACEMA Sparta Praha 9:6. Zbývá odehrát poslední utkání turnaje - velké finále mezi Technology Florbal Maldá Boleslav a AIK Innebandy, které začíná v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v 14.30 hodin.

2.7.2017 11:18 Přestřelku o páté místo vyhrálo Langnau

Páté místo na prvním ročníku Bohemia Trophy patří Unihockey Tigers Langnau. Švýcarský tým ve svém závěrečném vystoupení na turnaji poprvé vyhrál, porazil Sokol Pardubice 12:5, když před polovinou zápasu vedl už 6:0.

1.7.2017 21:06 AIK ve finále! Vyřadilo Dalen

První ročník Bohemia Trophy bude mít to nejlepší vyvrcholení. Po Technology Florbal Mladá Boleslav postoupilo do finále AIK Innebandy a o pohár se tak utkají týmy, které zatím vyhrály všechny své zápasy na turnaji. AIK ve “švédském semifinále” vyřadilo Dalen, na kterým zvítězilo 5:3 po obratu z 0:2.

1.7.2017 14:15 Dalen prošel do semifinále

Mezi čtyřmi nejlepšími týmy Bohemia Trophy nechybí švédský favorit IBK Dalen. Ve čtvrtfinále si poradil se Sokolem Pardubice, vyhrál 8:0 a od 19.15 hodin ho v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi čeká zajímavé semifinále proti AIK Innebandy.