Notice: Undefined index: text in /home/www/bohemiatrophy.cz/www/bohemiatrophy.cz/index.php on line 58

Dalen čekal, pak řádil a v závěru proti Könizu otočil - Bohemia Trophy 2019

Dalen čekal, pak řádil a v závěru proti Könizu otočil

Publikováno 16.8.2019 19:26

Švédský IBK Dalen v zahajovacím utkání turnaje Bohemia Trophy 2019 otočil nepříznivý vývoj a díky čtyřem brankám ve třetí třetině získal tři body za vítězství 6:5 nad švýcarským klubem Floorball Köniz. V 58. minutě rozhodl Sebastian Degeryd. Od 20 hodin následuje střet Technology Florbal Mladá Boleslav s finským EräViikingit.

Dlouho to vypadalo na suverénní jízdu Könizu, za nějž střílel Manuel Maurer. Švýcar už ve druhé třetině zapsal hattrick, vedle něho se blýskl i Silvan Bolliger, když se dokázal vymotat z obležení tří soupeřů a před půlkou vyslat přesný míček za záda hvězdného brankáře Manse Parsjö-Tegnéra. Dalen dlouho jen marně dotahoval, dvakrát se radoval pouze Jonas Svahn.

Ze strany Švédů to do té doby opravdu bylo vše. Köniz do závěrečené třetiny vstupoval s náskokem v poměru 5:2.

Jenže pak švýcarský klub ztratil koncentraci, začal chybovat a nabízel soupeři jednu šanci za druhou. A Dalen nepohrdl. Ve 45. minutě obrat spustil Sebastian Degeryd, následovaly góly Christoffera AnderssonaDaniela Sonidssona v 52. a 54. minutě, čímž se zápas srovnal.

Byl to Degeryd, kdo dvě minuty před koncem rozhodl o vítězství a zisku tří bodů pro švédský klub.

Od 20 hodin hraje Mladá Boleslav s finským EräViikingit. Český klub obhajuje loňské zlato.

branky: 6. Maurer, 13. Maurer, 26. Ledergerber, 31. Bolliger, 35. Maurer – 16. Svahn, 34. Svahn, 45. Degeryd, 52. Andersson, 54. Sonidsson, 58. Degeryd, po třetinách: 2:1, 3:1, 0:4, vyloučení: 1:1, využití: 1:0

Dále čtěte

18.8.2019 20:07 Světový florbal na Bohemia Trophy 2019

V Mladé Boleslavi se od pátku 16. srpna do neděle 18. srpna hrál třetí ročník mezinárodního florbalového turnaje Bohemia Trophy. Pořádající klub Technology Florbal Mladá Boleslav v konkurenci elitních klubů ze Švédska, Finska a Švýcarska navázal na triumfy z let 2017 a 2018 a slaví zlatý turnajový hattrick.

18.8.2019 17:35 Nejlepším střelcem Maurer, mezi hvězdami i Češi Curney a Chroust

Turnaj Bohemia Trophy 2019, který ovládla Mladá Boleslav, prozářilo několik hvězd. Podívejte se, kteří florbalisté ukázali to nejlepší ze hry.

18.8.2019 17:23 Mladá Boleslav obhájila zlato na Bohemia Trophy

Florbalisté Mladé Boleslavi jsou po roce na turnaji Bohemia Trophy 2019 zlatí!  A to i přes porážku 3:4 po nájezdech s IBK Dalenem. K celkovému prvenství jim totiž stačil bod. Za českou stranu se prosadili Daniel Šebek, Sebastián Šlechta a Patrik Suchánek.

18.8.2019 15:05 Köniz má první výhru, v divokém utkání porazil EräViikingit

Florbalisté Könizu na turnaji Bohemia Trophy poprvé zvítězili, když porazili finský klub EräViikingit 13:10. Velkou měrou se o tři body zasloužil Yves Pillichody, připsal si dva góly a asistenci.

17.8.2019 21:31 Boleslav slaví podruhé, Köniz skolilo duo Natov - Curney

Florbalisté Mladé Boleslavi v sobotu večer porazili Floorball Köniz 9:7. Velkou zásluhu na vítězství má gólman Petr Musil a spolupráce dua Jiří Curney - Jan Natov. V neděli budou proti Dalenu od 15:30 mířit za obhajobou prvenství na turnaji Bohemia Trophy.