Notice: Undefined index: text in /home/www/bohemiatrophy.cz/www/bohemiatrophy.cz/index.php on line 58

Boleslav úspěšně vykročila za obhajobou, nastřílela šest gólů - Bohemia Trophy 2019

Boleslav úspěšně vykročila za obhajobou, nastřílela šest gólů

Publikováno 16.8.2019 21:48

Florbalisté Mladé Boleslavi zahájili domácí turnaj Bohemia Trophy 2019 vítězně, když porazili finský klub EräViikingit 6:2. O vítězství rozhodl Jiří Curney dvěma brankami. Sobota pokračuje zápasy od 17 hodin (Dalen - EräViikingit) a od 19:30 (Mladá Boleslav - Köniz)

Až do 37. minuty se skóre neměnilo, oba týmy si šance vytvářely, jenže pokaždé ztroskotaly na výtečných gólmanech. Za Boleslav zářil Lukáš Bauer, za finský klub Santtu Strandberg.

Českému brankáři výkon vydržel, jeho oponentovi nikoliv.

Skóre otevřel Jan Natov v oslabení po úniku z levé strany. Místo nahrávky volil moudře přesnou střelu. Ze začátku třetí třetiny finský klub srovnal, ale od 48. minuty přišla smršť boleslavských gólů. Při naběhnutí od mantinelu na střed pálil přesně Daniel Šebek, o necelou minutu později dorážel vlastní střelu Jiří Curney a po chvíli se z pravé strany radoval Tomáš Chroust.

Trenéři EräViikingit se v 57. minutě rozhodli pro hru bez brankáře, na 2:4 díky tomu snižoval Eero Nuutinen. Odkrytou klec ovšem následně trefili Milan Tomašík a znovu Jiří Curney, a diváky v Mladé Boleslavi tak uklidnili.

branky 37. Natov, 49. Šebek, 50. Curney, 52. Chroust, 58. Milan Tomašík, 60. Jiří Curney - 42. Savolainen, 55. Eero Nuutinen, po třetinách: 0:0, 1:0, 5:2, vyloučení: 2:2, využití 0:0

Sobota pokračuje zápasy od 17 hodin (Dalen - EräViikingit) a od 19:30 (Mladá Boleslav - Köniz).

Dále čtěte

18.8.2019 20:07 Světový florbal na Bohemia Trophy 2019

V Mladé Boleslavi se od pátku 16. srpna do neděle 18. srpna hrál třetí ročník mezinárodního florbalového turnaje Bohemia Trophy. Pořádající klub Technology Florbal Mladá Boleslav v konkurenci elitních klubů ze Švédska, Finska a Švýcarska navázal na triumfy z let 2017 a 2018 a slaví zlatý turnajový hattrick.

18.8.2019 17:35 Nejlepším střelcem Maurer, mezi hvězdami i Češi Curney a Chroust

Turnaj Bohemia Trophy 2019, který ovládla Mladá Boleslav, prozářilo několik hvězd. Podívejte se, kteří florbalisté ukázali to nejlepší ze hry.

18.8.2019 17:23 Mladá Boleslav obhájila zlato na Bohemia Trophy

Florbalisté Mladé Boleslavi jsou po roce na turnaji Bohemia Trophy 2019 zlatí!  A to i přes porážku 3:4 po nájezdech s IBK Dalenem. K celkovému prvenství jim totiž stačil bod. Za českou stranu se prosadili Daniel Šebek, Sebastián Šlechta a Patrik Suchánek.

18.8.2019 15:05 Köniz má první výhru, v divokém utkání porazil EräViikingit

Florbalisté Könizu na turnaji Bohemia Trophy poprvé zvítězili, když porazili finský klub EräViikingit 13:10. Velkou měrou se o tři body zasloužil Yves Pillichody, připsal si dva góly a asistenci.

17.8.2019 21:31 Boleslav slaví podruhé, Köniz skolilo duo Natov - Curney

Florbalisté Mladé Boleslavi v sobotu večer porazili Floorball Köniz 9:7. Velkou zásluhu na vítězství má gólman Petr Musil a spolupráce dua Jiří Curney - Jan Natov. V neděli budou proti Dalenu od 15:30 mířit za obhajobou prvenství na turnaji Bohemia Trophy.