Notice: Undefined index: text in /home/www/bohemiatrophy.cz/www/bohemiatrophy.cz/index.php on line 58

Köniz má první výhru, v divokém utkání porazil EräViikingit - Bohemia Trophy 2019

Köniz má první výhru, v divokém utkání porazil EräViikingit

Publikováno 18.8.2019 15:05

Florbalisté Könizu na turnaji Bohemia Trophy poprvé zvítězili, když porazili finský klub EräViikingit 13:10. Velkou měrou se o tři body zasloužil Yves Pillichody, připsal si dva góly a asistenci.

Utkání přitom přineslo hned několik zvratů. Od druhé minuty vedl finský klub díky gólu Jakoba Keroly, Köniz reagoval během pár minut dvěma góly a na vyrovnání Roniho Laasonena z nájezdu odpověděl švýcarský klub dokonce sedmi góly!

Ve 33. minutě tak svítilo skóre 2:9 z pohledu EräViikingit, který se zdál na odchod do kabin.

Jenže finský tým se nevzdal, do druhé přestávky se trefili elitní Lauri Kapanen a Jani Kukkola, navázali na ně ve třetí třetině Markus Salmi a Eetu Sorvali.

Za stavu 6:9 spustili Finové velký tlak. Köniz se dál spoléhal na pevnou obranu, tvrdost před brankovištěm a rychlé protiútoky, jenže sílu mu viditelně ubývaly. V 55. dokonce Perttu Järvinen snižoval na 9:10.

Köniz si ale vítězství uniknout nenechal, v závěru ještě zabral a přidal další tři branky.

Divoké utkání přineslo dohromady 23 gólů.

branky: 2. Kerola, 9. Laasonen, 35. Kapanen, 37. Kukkola, 47. Salmi, 47. Sorvali, 53. Laasonen, 54. Lindholm, 55. Järvinen, 60. Fält - 4. Pillichody, 5. Bolliger, 13. Maurer, 18. Hutzli, 25. Pillichody, 27. Nodrh, 28. P. Michel, 32. Maurer, 33. F. Michel, 54. Baumann, 58. Nordh, 59. Bolliger, 59. Ruh., po třetinách: 2:4,2:5,6:4

Dále čtěte

18.8.2019 20:07 Světový florbal na Bohemia Trophy 2019

V Mladé Boleslavi se od pátku 16. srpna do neděle 18. srpna hrál třetí ročník mezinárodního florbalového turnaje Bohemia Trophy. Pořádající klub Technology Florbal Mladá Boleslav v konkurenci elitních klubů ze Švédska, Finska a Švýcarska navázal na triumfy z let 2017 a 2018 a slaví zlatý turnajový hattrick.

18.8.2019 17:35 Nejlepším střelcem Maurer, mezi hvězdami i Češi Curney a Chroust

Turnaj Bohemia Trophy 2019, který ovládla Mladá Boleslav, prozářilo několik hvězd. Podívejte se, kteří florbalisté ukázali to nejlepší ze hry.

18.8.2019 17:23 Mladá Boleslav obhájila zlato na Bohemia Trophy

Florbalisté Mladé Boleslavi jsou po roce na turnaji Bohemia Trophy 2019 zlatí!  A to i přes porážku 3:4 po nájezdech s IBK Dalenem. K celkovému prvenství jim totiž stačil bod. Za českou stranu se prosadili Daniel Šebek, Sebastián Šlechta a Patrik Suchánek.

17.8.2019 21:31 Boleslav slaví podruhé, Köniz skolilo duo Natov - Curney

Florbalisté Mladé Boleslavi v sobotu večer porazili Floorball Köniz 9:7. Velkou zásluhu na vítězství má gólman Petr Musil a spolupráce dua Jiří Curney - Jan Natov. V neděli budou proti Dalenu od 15:30 mířit za obhajobou prvenství na turnaji Bohemia Trophy.

17.8.2019 18:50 EräViikingit zdobila výborná obrana i efektivita. Dalen padl

Střet severských florbalových klubů zvládl v sobotu lépe finský klub EräViikingit. Svého soupeře IBK Dalen porazil 5:0. Turnaj Bohemia Trophy 2019 pokračuje od 19:30 střetnutím mezi Floorball Köniz a Technology Florbal Mladá Boleslav.