Mladá Boleslav vyhrála skupinu B

Publikováno 29.6.2017 21:05

Známe prvního semifinalistu Bohemia Trophy. Prvenství ve skupině B si s předstihem zajistil tým Technology Florbal Mladá Boleslav, který na středeční vítězství 4:3 po nájezdech nad IBK Dalen navázal o den později vysokou výhrou 10:3 nad Unihockey Tigers Langnau. Oba zahraniční soupeři si v pátek od 19.15 hodin zahrají v Mladé Boleslavi o druhé místo ve skupině a s jistotou je čeká čtvrtfinále.

Branky a nahrávky: 16. Glauser (Gfeller), 55. Engel (Siegenthaler), 60. Beer (Flühmann) - 11. Novotný (Curney), 13. Natov (Curney), 14. Krajcigr (Kološ), 16. Křenek (Bína), 18. Gruber (Zakonov), 31. Krajcigr (Zakonov), 40. Natov (Řehoř), 51. Natov (Novotný), 53. Gruber (Krajcigr), 58. Tad. Chroust (Curney). Rozhodčí: Dolanský, Sýkora. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 350. Třetiny: 1:5, 0:2, 2:3.

Dále čtěte

2.7.2017 17:01 Zlatá radost Mladé Boleslavi

První ročník turnaje Bohemia Trophy má českého vítěze. Zlato slaví Technology Florbal Mladá Boleslav, který během pěti dnů v domácím prostředí pouze vyhrával. Po trofeji už sahali hráči švédského AIK Innebandy, ale ve strhujícím závěru Boleslav vyrovnala na 5:5 z trestného střílení v čase 59:59, a pak rozhodla v samostatných nájezdech. Bronz patří dalšímu švédskému klubu IBK Dalen.

2.7.2017 13:42 Bitvu o třetí místo vyhrál IBK Dalen

Pohár pro bronzový tým Bohemia Trophy poputuje do Švédska. IBK Dalen v zápase o třetí místo porazil ACEMA Sparta Praha 9:6. Zbývá odehrát poslední utkání turnaje - velké finále mezi Technology Florbal Maldá Boleslav a AIK Innebandy, které začíná v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v 14.30 hodin.

2.7.2017 11:18 Přestřelku o páté místo vyhrálo Langnau

Páté místo na prvním ročníku Bohemia Trophy patří Unihockey Tigers Langnau. Švýcarský tým ve svém závěrečném vystoupení na turnaji poprvé vyhrál, porazil Sokol Pardubice 12:5, když před polovinou zápasu vedl už 6:0.

1.7.2017 21:06 AIK ve finále! Vyřadilo Dalen

První ročník Bohemia Trophy bude mít to nejlepší vyvrcholení. Po Technology Florbal Mladá Boleslav postoupilo do finále AIK Innebandy a o pohár se tak utkají týmy, které zatím vyhrály všechny své zápasy na turnaji. AIK ve “švédském semifinále” vyřadilo Dalen, na kterým zvítězilo 5:3 po obratu z 0:2.

1.7.2017 18:36 Mladá Boleslav ve finále, Spartu čeká souboj o třetí místo!

V prvním semifinále prestižního turnaje Bohemia Trophy 2017 se utkala domácí Mladá Boleslav proti dobře rozjeté Spartě. V prvních minutách zápasu Boleslav jasně dominovala a sparťané působili velmi zaskočeně. Po úvodních dvou brankách Mladé Boleslavi v první třetině se hra vyrovnala. Druhá třetina nabídla po jedné brance na obou stranách, na straně Boleslavi navyšoval na 3:0 Tomáš Chroust, za Spartu skóroval Jaroslav Jaroš. Třetí třetina byla opravdovým vyvrcholením zápasu. Sparta se díky pětiminutovému vyloučení domácího Tomáše Chrousta dotáhla na rozdíl jediného bodu. Dvoubrankové vedení zařídil v 20. minutě třetí třetiny Jan Řehoř a rozhodl tak o výhře 5:3 nad Spartou. Mladá Boleslav postupuje do finále, Spartu čeká souboj o třetí místo!