Novinky

Triumf na Bohemia Trophy 2018 slaví Mladá Boleslav

Bohemia Trophy 2018 ovládl tým Technology Florbal Mladá Boleslav a navázal na své turnajové vítězství z roku 2017. V letošním finále vyhrál 10:5 nad švédským IBK Dalen a turnajem prošel bez porážky. Třetí se umístil Linköping, který v zápase o bronz porazil Slovensko 9:4. 

Linköping dal Slovensku devět gólů a má bronz

Bronzovou pozici na Bohemia Trophy 2018 obsadil švédský klub Linköping Innebandy. V zápase o bronz vyjádřil převahu vítězstvím 9:4. Turnaj vyvrcholí finálovým utkáním mezi IBK Dalen a Technology Florbal Mladá Boleslav od 14.30 hodin v Městské sportovní hale Mladá Boleslav. 

Páté místo patří Spartě

Finálový den Bohemia Trophy 2018 rozehrály týmy ACEMA Sparta Praha a SB Welhot soubojem o páté místo. Pražané zvítězili v přestřelce 11:9 a na závěr turnaje se tak radují z prvního vítězství. Finský tým končí šestý. 

Druhým finalistou je Mladá Boleslav

Tým Technology Florbal Mladá Boleslav má šanci obhájit prvenství z Bohemia Trophy 2017. I ve druhém ročníku mezinárodního turnaje čeká domácí tým finále, do kterého postoupil po semifinálovém vítězství 7:5 nad reprezentací Slovenska. Boleslav přitom před polovinou zápasu prohrávala už 1:4. Finále mezi Mladou Boleslaví a švédským Dalenem začíná v Městské sportovní hale ve 14.30 hodin. Předtím se hrají zápasy o páté místo (od 10.00 Sparta - Welhot) a o třetí místo (Linköping - Slovensko). 

Skvělé švédské semifinále! Postupuje Dalen

Prvním finalistou Bohemia Trophy 2018 se stal IBK Dalen, který ve “švédském” semifinále porazil Linköping Innebandy 8:7. Dalen rychle vedl 3:0, pak se Linköpingu povedl obrat na 4:3, ale vítěz skupiny B přesto dotáhl utkání k vítězství. Druhé semifinále začíná v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v 19.15 hodin, střetnou se Technology Florbal Mladá Boleslav a reprezentace Slovenska. 

Dále čtěte

Známe všechny semifinalisty, postupuje také Slovensko16.6.2018 14:24

Čtveřice semifinalistů Bohemia Trophy 2018 je kompletní. Posledním postupujícím je reprezentace Slovenska, která ve čtvrtfinále porazila finský tým SB Welhot 5:2 a od 19.15 hodin nastoupí proti domácímu mužstvu Technology Florbal Mladá Boleslav. První semifinálovou dvojici (začátek v 17.00) tvoří švédské duo IBK Dalen - Linköping Innebandy. 

Švédská bitva: Linköping jde do semifinále a narazí na Dalen16.6.2018 12:11

V sobotním prvním čtvrtfinále uspěl Linköping Innebandy, který po zajímavém průběhu utkání porazil Spartu 7:5 a postupuje do semifinále, v němž od 17.00 hodin v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi narazí na IBK Dalen. 

Linköping si v boleslavské skupině vybojoval druhé místo15.6.2018 19:57

Pátečním vítězstvím 9:4 si švédský Linköping Innebandy vybojoval druhé místo v mladoboleslavské skupině A, jeho finský soupeř SB Welhot končí třetí. Linköping se tak v sobotním prvním čtvrtfinále od 10.00 hodin utká s pražskou Spartou, Welhot následně vyzve od 12.15 reprezentaci Slovenska. Všechny víkendové zápasy se hrají v MSH Mladá Boleslav. 

Dalen nezaváhal ani napodruhé a bere první místo ve skupině B15.6.2018 19:42

Švédský celek pokračuje na turnaji Bohemia Trophy v krasojízdě a ve svém druhém zápase slaví druhé vítězství. Tentokrát si Švédové poradili s reprezentačním výběrem Slovenska 6:2. Zápas rozhodla už první třetina, ve které Dalen nasázel tři branky a pak zápas pouze kontroloval. Předvedl se zejména dvougólový střelec Joel Grape Tjernström s brankářem Stiglundem a oba se tak se svými spoluhráči mohli radovat z postupu do semifinále.

Sparta na reprezentační výběr nestačila a připsala si další prohru!14.6.2018 21:01

Ve druhém utkání na turnaji Bohemia Trophy se Sparta střetla s reprezentačím výběrem Slovenska, který se začíná připrovat na prosincové mistrovství světa v Praze. O vítězi rozhodla druhá třetina, ve které Sparta inkasovala tři branky. Ve třetím dějství už skóre otočit nedokázala, Slovensko se tak mohlo radovat z výhry 6:1.

Partneři turnaje