6:2
(0:0, 1:0, 5:2)
utkání skončilo

EräViikingit

59:45 Technology Florbal MB - tým vstřelil branku! Autor branky: Jiří Curney (#40), bez asistence.
58:00 Do prázdné brány přes celé hřiště. Tak to dělá Tomašík.
58:00 Technology Florbal MB - tým vstřelil branku! Autor branky: Milan Tomašík (#71), bez asistence.
56:32 Finové už hrají bez brankáře.
54:39 Zas tak jasná záležitost to ještě být nemusí. Pět minut do konce a Erä dotahuje dvoubrankové manko. Nuutinen snižuje s přehledem z pravé strany.
54:19 EräViikingit - tým vstřelil branku! Autor branky: Eero Nuutinen (#13), asistence: Veli-Pekka Turula (#63).
53:55 Tomáš Novák zblokoval střelu v dobré příležitosti. Boleslav hraje opravdu výborně.
51:03 Technology Florbal MB - tým vstřelil branku! Autor branky: Tomáš Chroust (#14), asistence: Zdeněk Vyhnánek (#2).
Je rozhodnuto? Chroust se prosazuje střelou z pravé strany.
49:35 A halou zní "Looking for a drama?" Mladá Boleslav drama rozhodně oddaluje.
48:51 Šebek si naběhl ze strany a propálil změť těl až do brány.
48:51 Technology Florbal MB - tým vstřelil branku! Autor branky: Daniel Šebek (#3), asistence: Patrik Suchánek (#12).
47:25 Daniel Martínek zprostřed hřiště přestřelil.
46:53 Boleslav ale v početní výhodě lepší není. Finský tým dokonce i zaútočil.
45:09 Boleslav má ohromnou příležitost, zahraje si přesilovou hru, dvě minuty si odsedí Veli-Pekka Turula.
41:24 Netrvalo dlouho a Finové srovnávají. Kombinací na hranici brankoviště rozhodili Lukáše Bauera, pro Savolainena pak zbyl úkol - propálit ho. Povedlo se po zemi.
41:23 EräViikingit - tým vstřelil branku! Autor branky: Oskari Savolainen (#97), asistence: Roni Laasonen (#81).
40:01 Třetí třetina začala, udrží Boleslav náskok?
40:00 Skončila druhá třetina.
39:15 Hra se přiostřuje. Dohrávání u mantinelu vidíte vlastně při každém souboji o míček.
36:47 Kdo mohl čekat, že se Mladá Boleslav prosadí zrovna v oslabení, když po celý zápas gól nepadl? Jenže utekl Jan Natov po levé straně a přesnou střelou k tyči rozradostnil sportovní halu.
36:46 Technology Florbal MB - tým vstřelil branku! Autor branky: Jan Natov (#88), bez asistence.
35:38 Tomáš Chroust sedí na trestné lavici za držení.
32:24 Jakub Pařízek zblokoval šanci soupeře.
32:04 Tomašík se dostal před brankářem k odraženému balonku, ještě nahrával do strany Šebkovi, jenže proti němu se blýskl finský gólman.
25:49 Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
25:48 Na hřišti právě proběhlo něco jako bitka. Jiří Curney si odsedí dvě minuty za hrubost, stejně tak Joonas Lindholm.
24:49 Boleslav tlačí, Erä se brání. Kdo otevře skóre?
21:42 Milan Tomašík vletěl nohou do gólmana soupeře. Hra se přerušuje.
20:01 Začala druhá třetina.
20:00 Skončila první třetina.
18:20 Utkání se v posledních minutách rozhodně neuklidnilo, ale gólové šance vidět nejsou.
14:30 Je nutno říct, že Mladá Boleslav využívá své rychlosti, chodí do protiútoků, na šance čeká. Míček více kontroluje Erä.
14:04 Milan Tomášík v šanci z pravé strany.
13:11 Jiří Curney pálil po nahrávce z brankoviště. Míček ze vzduchu ale netrefil přesně.
10:21 Tomáš Chroust se vymotal z rohu a dostal se ke střele, brankář Strandberg si ji pohlídal.
08:40 LUKÁŠ BAUER si připisuje neuvěřitelný zákrok. Čelil sám proti dvěma soupeřům v úniku, po přihrávce se natáhl a dokázal střelu zablokovat.
07:05 Milan Tomašík pálil od pravého mantinelu, od nohy gólmana se míček odrazil pryč.
05:59 Jakub Bína měl šanci sám před brankářem. Pokusil se ho obhodit, ale zamířil mimo.
05:04 Teď otěže přebírá finský klub. Boleslav se brání.
03:32 Krzyžanek nahazoval míček před bránu, jenže tam nikdo nestál.
02:44 Brankář Lukáš Bauer si připisuje důležitý zákrok proti střele z levé strany.
01:05 Mladá Boleslav začala aktivně, drží míček, ale do šance se zatím nedostala.
00:01 Utkání začalo.
00:00 Už brzy se v prvním utkání na turnaji Bohemia Trophy představí český zástupce Technolog Florbal Mladá Boleslav proti finskému klubu EräViikngit