(0:1,0:3,0:1)
utkání skončilo

EräViikingit

60:00 Skončila třetí třetina.
57:20 Dalen se ještě v posledních minutách snaží, ale Erä sebevědomě brání a nevypadá to, že by soupeře měla pustit k vyložené šanci.
50:36 Dalen si těžko vytváří gólové situace.
46:08 Po dvou minutách si odsedí dvě minut za hrubost Johan Larsson z Dalenu a Roni Laasonen za nesportovní chování z EräViikingit.
43:13 EräViikingit - tým vstřelil branku! Autor branky: Lauri Kapanen (#18), asistence: Luka Ainoa (#92).
Máme tu hattrick Kapanena, dámy a pánové.
42:17 Brohlin-Ljung z Dalenu pál vedle tyče.
40:59 Za brankářem Dalenu zazvonila tyč.
40:01 Začala třetí třetina.
40:00 Konec druhé třetiny.
35:34 EräViikingit - tým vstřelil branku! Autor branky: Lauri Kapanen (#18), asistence: Jani Kukkola (#29).
Brankář Dalenu špatně vyhodil, využil toho Kapanen.
33:22 Na dvě minuty si jde za blokování sednout dalenský Linus Holmgren
31:57 Nabízí se nám už delší dobu stejný obrázek, Dalen rozehrává, drží míček, ale EräViikingit hrozí z protiútoků.
27:05 EräViikingit - tým vstřelil branku! Autor branky: Jani Kukkola (#29), bez asistence.
Kukkola využil výhodu, kteoru mu rozhodčí nabídli a bekhendem prostřelil dalenského gólmana.
24:35 Dalen dokáže tlačit, jenže Erä se dobře brání.
21:49 EräViikingit - tým vstřelil branku! Autor branky: Jani Kukkola (#29), asistence: Lauri Kapanen (#18).
Spoluhráči využili úníku v oslabení, Kukkola dokázal zužitkovat z pravé strany nahrávku Kapanena.
20:59 Následně Moilanen fauloval, dvě minuty za sekání.
20:58 Mika Moilanen se vydal od mantinelu před branku, ale neuspěl.
20:01 Začala druhá třetina.
20:00 Skončila první třetina.
19:58 Andreas Holmgren pálil v náběhu těsně nad brankou finského klubu.
19:20 Míček drží EräViikingit, hledá skulinku v obraně Dalenu, kudy by se dalo projít.
16:40 Ondřej Vítovec ve službách EräViikingit pálil zprostřed hřiště, jeho pokus zastavil brankář Dalenu.
13:49 Dalen v přesilové hře střídal světlejší i slabší momenty. K většímu ohrožení branky se ale nedostal.
11:47 Joonas Lindholm sedí na trestné lavici. Dvě minuty za sekání.
11:25 Eetu Sorvali dorážel z brankoviště, míček netrefil čistě a poslal ho přes konstrukci za branku.
09:25 Anton Akerlund místo brány trefil prvního bránícího hráče finského klubu.
07:46 EräViikingit - tým vstřelil branku! Autor branky: Lauri Kapanen (#18), asistence: Tuomas Aho (#53).
Tuomas Aho našel správně před brankou volného Lauriho Kapanena. Pane, jak ten měl snadnou práci. Správným směrem nastavit čepel hokejky a trefit úplně prázdnou klec.
03:49 Lauri Kapanen z finského klubu měl po levé straně příležitost. Trefil brankáře Dalenu do těla.
02:07 K první šanci se dostal Dalen, ale proti střele zblízka byl úspěšnější gólman EräViikingit.
00:01 Utkání právě začalo.
00:00 Pěkné sobotní odpoledne, za pár minut začíná druhý den turnaje Bohemia Trophy 2019 v Mladé Boleslavi. V prvním utkání se představí finský klub EräViikingit a švédský IBK Dalen.

Statistiky týmu IBK Dalen

Notice: Undefined variable: home_stats in /home/www/bohemiatrophy.cz/www/bohemiatrophy.cz/online.php on line 277