4:9
(2:4,1:2,1:3)
utkání skončilo

Linköping Innebandy

58:42 SB Welhot - tým vstřelil branku! Autor branky: Olli Taskinen (#29), asistence: Riku Tuononen (#23).
58:40 Další vyloučení pro Linköping. Na trestnou lavici poputují hráč 88 na 2 minuty za blokování a také hráč číslo 66 na 5 minut za hrubost.
56:56 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Yousif Touma (#16), asistence: Max Wahlgren (#12).
56:02 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Adam Zetterström (#68), bez asistence.
54:13 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Fredrik Nyholm (#93), asistence: Felix Lanver (#66).
53:53 Linköping si také zahraje přesilovku. Je vyloučen hráč s číslem 44 Janne Pitkänen za bránění ve hře.
52:10 Welhot přesilovku nevyužívá. Zetterström už je na hřišti.
50:06 Na 2 minuty za hrubost je vyloučen hráč číslo 68 Adam Zetterström.
50:06 Welhot si zahraje přesilovku.
49:15 Welhotu se nedaří snížit náskok Linköpingu. K šancím se sice dostávají více než v předchozích třetinách, ale zakončení je dnes jejich slabá stránka.
46:12 Nebezpečnou střelu poslal na Tuononena Wahlgren, ani tentokrát branka nepadá.
43:36 Olli Taskinen teď výborně vyslal krosovou přihrávku Iiro Lankinenovi, ten ale gól nepřidává.
42:37 Welhot se tlačí do branky, skóre se však zatím nemění.
38:41 A vzápětí byl Andreas Nordh vyloučen na 2 minuty za sekání.
38:08 Nordh to teď sám zkoušel proti finskému brankáři, Tuononen byl však úspěšnější.
37:05 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Marcus Berglund (#60), bez asistence.
36:30 Chyba při rozehrávce domácích a mohla z toho být další gólová šance Linköpingu.
34:40 Lanver krásně našel hráče před brankou, vedení však nenavyšují.
29:34 Několik sekund na to se vylučuje i na straně domácích. Na dvě minuty se jde posadit hráč číslo 49 Iiro Lankinen.
29:01 Na dvě minuty si půjde sednout hráč Linköpingu číslo 88 za nedovolené bránění.
27:41 Hra je momentálně jako na houpačce. Chvíli se na míčku drží domácí Welhot, chvíli zase hosté.
25:20 Welhot snížil náskok Švédů a opět míří směrem k brance soupeře.
24:34 SB Welhot - tým vstřelil branku! Autor branky: Mika Rissanen (#9), asistence: Olli Taskinen (#29).
24:29 Skvělý zákrok brankáře Tuononena, kdy maskou balonek vystřelil.
23:19 Welhot na balonku, útočná akce je však přerušena dříve než vůbec započala.
22:09 Domácí se nevzdávají, ale zatím se ne a ne k bráně soupeře pořádně protlačit.
20:19 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Max Wahlgren (#12), asistence: Oskar Seth (#17).
20:19 Do 2. třetiny lépe vstupuje Linköping, který hned svou první šancí střílí branku.
20:00 Konec první třetiny.
19:30 Welhot opět v úzkých. Naštěstí Andreas Nordh branku přestřeluje.
18:08 Nordh to teď zkoušel sám proti finskému brankáři, Tuononen byl však úspěšnější.
17:58 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Oskar Seth (#17), asistence: Max Wahlgren (#12).
17:58 Další branku přidává hráč číslo 17 Oskar Seth a dává tak Linköpingu již dvoubrankové vedení.
17:00 Poslední 3 minuty první třetiny.
16:10 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Martin Hovlund (#30), asistence: Markus Lindström (#88).
16:10 Linköping se opět ujímá vedení.
15:46 SB Welhot - tým vstřelil branku! Autor branky: Riku Tuononen (#23), asistence: Janne Pitkänen (#44).
15:36 Domácí se konečně dostávají na útočnou polovinu.
15:00 Lanver teď krásně našel hráče před brankou, vedení však nenavyšuje.
14:10 Linköping sebral domácím na své obranné polovině míček a dostává se do šance, kterou však nevyužívá a přestřeluje branku.
13:49 Welhot uklidňuje hru a snaží se dostat na útočnou polovinu.
13:03 Welhot se po dlouhé době dostává k větší šanci, kdy šel hráč sám na brankáře. Švédský brankář však bez problému zakročil.
11:44 Linköping se dostal do velké šance, svůj náskok však nenavýšil.
10:45 Welhot se snaží ze všech sil, ale žádná větší šance zatím nepřichází.
09:41 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Andreas Nordh (#77), asistence: Felix Lanver (#66).
09:41 Hosté se tlačí na branku a je z toho další branka.
08:09 Linköping Innebandy - tým vstřelil branku! Autor branky: Felix Forslund (#14), asistence: Yousif Touma (#16).
06:03 A je tu první vyloučení. Na trestnou si jde sednout hráč č. 77 Andreas Nordh na 2 minuty za blokování hole.
05:20 SB Welhot - tým vstřelil branku! Autor branky: Mika Rissanen (#9), asistence: Viljami Venäläinen (#53).
05:00 Domácí a jejich první šance, bohužel míček se do brány nedostal.
03:43 Domácí - Welhot sice přenesli míček přes polovinu hřiště, ale žádnou větší šanci to nepřineslo.
02:48 Na hřišti zůstal po přerušení hry ležet jeden z hráčů Linköpingu.
01:27 První zákrok brankáře Roniho Tuonnonena, se kterou si bez větších potíží poradil.
01:26 Welhot zatím na míčku bez výraznější šance.
00:00 Úvodní buly vyhrává Linköping Innebandy.
00:00 Dobrý podvečer, vítejte u dnešního online přenosu zápasu Bohemia Trophy 2018 mezi finským SB Welhot a švédským Linköping Innebandy.