Statistiky

Kanadské bodování

1. Flühmann Simon
Unihockey Tigers Langnau
10
4+6
2. Stefansson Andreas
AIK Innebandy
10
7+3
3. Curney Jiří
Technology Florbal MB
8
3+5
4. Kronberg Ketil
IBK Dalen
8
1+7
5. Degeryd Sebastian
IBK Dalen
7
7+0
6. Glauser Yannick
Unihockey Tigers Langnau
7
4+3
7. Larson Axel
AIK Innebandy
7
2+5
8. Pruner Matěj
ACEMA Sparta Praha
7
3+4
9. Åkerlund Anton
IBK Dalen
6
2+4
10. Bína Milan
ACEMA Sparta Praha
6
4+2
11. Gfeller Thomas
Unihockey Tigers Langnau
6
2+4
12. Natov Jan
Technology Florbal MB
6
6+0
13. Beer Christian
Unihockey Tigers Langnau
5
5+0
14. Engel Carlo
Unihockey Tigers Langnau
5
4+1
15. Jaroš Jaroslav
ACEMA Sparta Praha
5
3+2
16. Lieback Asp Kevin
AIK Innebandy
5
3+2
17. Ujhelyi Lukáš
ACEMA Sparta Praha
5
2+3
18. Zouzal Marek
ACEMA Sparta Praha
5
3+2
19. Dominguez Sandro
Unihockey Tigers Langnau
4
2+2
20. Garčar Milan
ACEMA Sparta Praha
4
2+2

Nejlepší střelci

1. Degeryd Sebastian
IBK Dalen
7
2. Stefansson Andreas
AIK Innebandy
7
3. Natov Jan
Technology Florbal MB
6
4. Beer Christian
Unihockey Tigers Langnau
5
5. Bína Milan
ACEMA Sparta Praha
4
6. Engel Carlo
Unihockey Tigers Langnau
4
7. Flühmann Simon
Unihockey Tigers Langnau
4
8. Glauser Yannick
Unihockey Tigers Langnau
4
9. Chroust Tadeáš
Technology Florbal MB
4
10. Curney Jiří
Technology Florbal MB
3
11. Hagberg Patrik
AIK Innebandy
3
12. Haglund Kevin
AIK Innebandy
3
13. Jaroš Jaroslav
ACEMA Sparta Praha
3
14. Krejča Jan
ACEMA Sparta Praha
3
15. Lieback Asp Kevin
AIK Innebandy
3
16. Pruner Matěj
ACEMA Sparta Praha
3
17. Wallgren Mattias
IBK Dalen
3
18. Zouzal Marek
ACEMA Sparta Praha
3
19. Åkerlund Anton
IBK Dalen
2
20. Dominguez Sandro
Unihockey Tigers Langnau
2

Nejlepší nahrávači

1. Kronberg Ketil
IBK Dalen
7
2. Flühmann Simon
Unihockey Tigers Langnau
6
3. Curney Jiří
Technology Florbal MB
5
4. Larson Axel
AIK Innebandy
5
5. Åkerlund Anton
IBK Dalen
4
6. Gfeller Thomas
Unihockey Tigers Langnau
4
7. Pruner Matěj
ACEMA Sparta Praha
4
8. Forslöv Adam
AIK Innebandy
3
9. Glauser Yannick
Unihockey Tigers Langnau
3
10. Hagberg Oskar
AIK Innebandy
3
11. Kjellbris Alex
AIK Innebandy
3
12. Sonidsson Daniel
IBK Dalen
3
13. Stefansson Andreas
AIK Innebandy
3
14. Ujhelyi Lukáš
ACEMA Sparta Praha
3
15. Bína Milan
ACEMA Sparta Praha
2
16. Dominguez Sandro
Unihockey Tigers Langnau
2
17. Formánek Radek
Sokol Pardubice
2
18. Garčar Milan
ACEMA Sparta Praha
2
19. Jaroš Jaroslav
ACEMA Sparta Praha
2
20. Kološ Petr
Technology Florbal MB
2

Partneři turnaje