Týmy

ACEMA Sparta Praha

Spolupořadatel Bohemia Trophy využije druhý ročník turnaje jako kvalitní přípravu na sezonu a chce navázat na loňské semifinále české superligy. V rudém bude nastupovat Milan Garčar, jenž hrál dříve ve Švédsku (Falun, Helsingborg), Finsku (Nokian) i Švýcarsku (Kloten), ale také letošní posila z Mladé Boleslavi Radim Křenek. Všechny své zápasy v základní skupině Bohemia Trophy odehraje Sparta ve známém prostředí Arény Podvinný mlýn. 

detail týmu

IBK Dalen

V Umea udělali českému florbalu solidní reklamu reprezentanti Milan Tomašík, Martin Tokoš a Patrik Suchánek. Česká parta se sice postupně rozpadla, ale to nic nemění na tom, že IBK Dalen bude opět patřit mezi to nejatraktivnější, co Bohemia Trophy naservíruje fanouškům. V jeho kádru působí hned dva švédští reprezentanti, kteří přemýšlejí o účasti na MS 2018 v Česku, brankář Mans Parsjö Tegnér a útočník Jonas Svahn. 

detail týmu

Linköping Innebandy

Švédský klub Linköping IBK se v posledních letech zařadil mezi špičku švédské ligy. Finalista švédské superligy 2016/2017 přijede na turnaj poprvé a v jeho čele bude také nejlepší centr švédské ligy, kapitán českého národního týmu Matěj Jendrišák. 

detail týmu

SB Welhot

Zajímavým zpestřením turnaje bude finský klub SB Welhot, který v sezóně 2017/2018 skončil na 10.místě v nejvyšší finské soutěži. Tým, který bude zastupovat soutěž aktuálních mistrů světa z Finska bude v prvním ročníku pro své soupeře velkou neznámou a zajímavou konfrontací pro všechny účastníky. 

detail týmu

Slovensko

Slovenský národní tým se připravuje na MS 2018 v Praze a jako součást přípravy si zvolil mezinárodní turnaj Bohemia Trophy 2018. Hvězdami týmu je mladičký střelec Michal Dudovič z Wileru Ersigen či vítkovický legionář Lukáš Řezanina, které vede zkušený trenérský bard Petr Koutný. 

detail týmu

Technology Florbal MB

Pořadatel Bohemia Trophy a vítěz Tipsport Superligy z poslední sezony se poprvé od ostravského superfinále ukáže mladoboleslavským fanouškům a bude to rovnou mezinárodní florbal a v domácím prostředí si klade vysoké ambice. Trenér Jan Pazdera má v týmu mnoho reprezentantů, například brankáře Lukáše Bauera, obránce Jana Jelínka, a útočníky Jiřího Curneyho, Jakuba Grubera a Milana Tomašíka či Jana Natova. 

detail týmu

Partneři turnaje