Notice: Undefined index: text in /home/www/bohemiatrophy.cz/www/bohemiatrophy.cz/index.php on line 58

Notice: Undefined index: text in /home/www/bohemiatrophy.cz/www/bohemiatrophy.cz/index.php on line 61
V pátek začíná Bohemia Trophy - Bohemia Trophy 2019

V pátek začíná Bohemia Trophy

Publikováno 15.8.2019 13:34

Nejvýznamnější letní florbalová událost v Mladé Boleslavi začíná. Na mezinárodním turnaji Bohemia Trophy se od pátku 16. srpna do neděle 18. srpna utkají pořádající Technology Florbal Mladá Boleslav, EräViikingit z Finska, Floorball Köniz ze Švýcarska a IBK Dalen ze Švédska. Páteční program v Městské sportovní hale začíná v 17.30 hodin. 

V pátek začíná Bohemia Trophy

Nejdřív od půl šesté švédsko-švýcarský souboj mezi Dalenem a Köniz, od osmi pak souboj domácí Mladé Boleslavi s EräViikingit. Takový bude zahajovací program v pátek, ale díky koncentraci síly všech účastníků bude každý den zajímavý. Favorit se určuje těžko. 

“Na Bohemia Trophy se moc těšíme. Je dobré, že se můžeme doma představit proti tolika kvalitním soupeřům. I v těchto těžkých zápasech chceme udržet naši aktivitu ve hře po celý průběh na vysoké úrovni, turnaj nám ukáže hodně i směrem k ligové sezoně,” říká boleslavský trenér Petr Novotný. 

Boleslav dá znovu příležitost i několika mladíkům z programu postupného zapojení talentovaných hráčů do superligového týmu. “Bude to pro ně další level, oproti Czech Open kluky čeká mnohem složitější role,” říká Novotný. 

S EräViikingit, čtvrtfinalisty posledního ročníku finské ligy, se Mladá Boleslav utkala naposledy na Czech Open 2017 a vyrovnané utkání základní skupiny tehdy prohrála 0:1. 

Hlavními hvězdami současného týmu EräViikingit jsou úřadující finští mistři světa Lauri Kapanen a Jani Kukkola. 

Předprodej vstupenek na Bohemia Trophy 2019 probíhá tady. V nabídce jsou denní vstupenky za 100 korun a permanentky na kompletní třídenní program za 200 korun. 

Páteční program
17.30 IBK Dalen - Floorball Köniz
20.00 Technology Florbal Mladá Boleslav - EräViikingit

Přímé přenosy vysílá zdarma LSTV.cz.

Dále čtěte

18.8.2019 20:07 Světový florbal na Bohemia Trophy 2019

V Mladé Boleslavi se od pátku 16. srpna do neděle 18. srpna hrál třetí ročník mezinárodního florbalového turnaje Bohemia Trophy. Pořádající klub Technology Florbal Mladá Boleslav v konkurenci elitních klubů ze Švédska, Finska a Švýcarska navázal na triumfy z let 2017 a 2018 a slaví zlatý turnajový hattrick. 

18.8.2019 17:35 Nejlepším střelcem Maurer, mezi hvězdami i Češi Curney a Chroust

Turnaj Bohemia Trophy 2019, který ovládla Mladá Boleslav, prozářilo několik hvězd. Podívejte se, kteří florbalisté ukázali to nejlepší ze hry.

18.8.2019 17:23 Mladá Boleslav obhájila zlato na Bohemia Trophy

Florbalisté Mladé Boleslavi jsou po roce na turnaji Bohemia Trophy 2019 zlatí!  A to i přes porážku 3:4 po nájezdech s IBK Dalenem. K celkovému prvenství jim totiž stačil bod. Za českou stranu se prosadili Daniel Šebek, Sebastián Šlechta a Patrik Suchánek.

18.8.2019 15:05 Köniz má první výhru, v divokém utkání porazil EräViikingit

Florbalisté Könizu na turnaji Bohemia Trophy poprvé zvítězili, když porazili finský klub EräViikingit 13:10. Velkou měrou se o tři body zasloužil Yves Pillichody, připsal si dva góly a asistenci.

17.8.2019 21:31 Boleslav slaví podruhé, Köniz skolilo duo Natov - Curney

Florbalisté Mladé Boleslavi v sobotu večer porazili Floorball Köniz 9:7. Velkou zásluhu na vítězství má gólman Petr Musil a spolupráce dua Jiří Curney - Jan Natov. V neděli budou proti Dalenu od 15:30 mířit za obhajobou prvenství na turnaji Bohemia Trophy.

Partneři turnaje